Ozbiljno ...

Ozbiljno ...

Postby Shomi » Wed Feb 22, 2017 7:42 pm

Vezbajte ozbiljno govorenje :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Fri Feb 24, 2017 6:28 pm

Mi danas dolazimo i znamo put pred nama. Ukoliko je negde lepše nećemo se seliti tamo......................... :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Fri Feb 24, 2017 8:43 pm

... niti zaboraviti šta smo sve činili za otadzbinu, ljude a pogotovo ljude koji se ne sećaju svih dogodovština koje su zadesile našu zemlju a tiču se bitnih pitanja ljudskih prava, slobode gradjana i želje da se zbliže. Tu bi pre svega spomenuo neke naše sunarodnike koji pre svega misle na sebe i ne vide da mogu znati da narad nije izmogao tek tako od niceg vec nije uskliknuo pred neprijateljem cak i kad su oni popustali. Zabrinut sam za današnje vreme pre svega sto ta deca koja ce odrasti srecu razne ljude recimo GEJEVE kojim treba nesto objasniti ne znam sta a mi se te dalekosencije ni ne secamo a pravo da vam kazem ni ja. Imam u glavi neke dve stvari i ne mogu ih se setiti. :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Sat Feb 25, 2017 6:21 am

U vremenu kome prethodimo nase snage okrenute su u jednom pravcu i taj pravac malo je reci gurnut u stranu. Dve sile su se sukobile i zbog toga svi gubimo i to ne da gubimo vec dobijamo sve vise na snazi koja je uperena i trazi tu snagu. Zato moramo preslisati se i stati tamo gde svi stoje, u miru ubarajuci plodove svog rada, da nam bude kako silnici ne zele vec pretvaraju da budu zaposleni od sami sebe. Zato nam treba rec. Rec, rec koja pokazuje i koja napreduje ili nazaduje, istorija covecanstva nikad nam nece biti oduzeta, a ti nazovi silnici nazvani njihovim imenom, imenom talasa koji samo prolazi. To ne znaci da nepostoje vec nisu vidjeni ili drugacije receno vidjeniji. Ja ovde govorim o nama i iskljucivo o nama a to stoji negde... to je posalica, metez, konstrukcija, zabrinutost, varnica, mast pa nazovimo to i nepostojecim imenom TARARU. :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Re: Ozbiljno ...

Postby Shomi » Mon Feb 27, 2017 6:26 pm

Koracima tuge uzimamo na tome da to nije nase sto ne znaci da nemamo sve vec nismo radili kad je trebalo. To povlaci sa sobom posledice i normalno se kotrlja niz ostavljanje nase figure iritantne osobe. Svi mi kotrljamo sportckim koracima gde zavrnuti rukave nije tesko pa ni ostavljanje sporta kojim se bavimo i ne smemo glupaka prolazno trebiti. Imamo ili nemamo mozemo imati sto znaci da mozemo imati a prioritet svako svoj nek napravi. U trenutku sve dodje i prodje i kad dodje ne smemo dozvoliti da to sto zovemo nasom tojest svojom osobom, ne smemo dozvoliti da NE RADI. :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Tue Feb 28, 2017 4:34 pm

Kako cemo sad kad vreme prelazi sve. Da li cemo raditi ono sto trazimo, da li cemo videti da neko NIJE TVRD, nije snosishodan, da nije bilo sta sto nam padne na pamet, zar ne mozemo da podnesemo rad kao sve drugo sto podnosimo, zar ne mozemo da to isto gledamo u prijatnom sagledavanju, zar ne mozemo da legnemo u krevet da bi se probudili, zar ne mozemo da shvatimo sve te gluposti koje nam nisu potrebne pa gledamo na njih kao na lubenicu, sviraljku, sfingu, trik ili bilo sta drugo................................. :santa:
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Wed Mar 01, 2017 8:40 am

"ono" prvo

ono zagrljaj
ono poljubac
ono seks dete
ono vatam siske
Last edited by Shomi on Wed Jun 21, 2017 2:31 pm, edited 1 time in total.
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Fri Mar 03, 2017 5:37 pm

Podizemo pretesko
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Fri Mar 10, 2017 2:08 pm

jasno receno i po zaru se hodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Tue Mar 14, 2017 11:04 am

razdvojiće se i ubiti ...
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Sat Mar 18, 2017 12:20 pm

Moj brat Bole opalio neku kvrgu sa Ikijem i ja reko da palim, nije loše jedan na jedan :santa:

Sad ne znam kako sa Ćokijem
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Postby Shomi » Wed Jun 21, 2017 2:28 pm

ista , sama = ne radi, sama = sama
Shomi
Kosmonaut u razvoju

Return to Ostatak sveta ;)