OKUPLJANJE MAMA DECE SA DISLEKSIJOM

Forum posvećen problemu disleksije kod dece

OKUPLJANJE MAMA DECE SA DISLEKSIJOM

Postby lavica » Sat May 09, 2009 7:39 pm

DRAGE MAME DODJITE, OVDE CE BITI MESTO ZA NASE SUSRETE

JOGA

za zadovoljstvo, opuštanje i zdravlje

Obucite se udobno, ponesite prostirku ili peškir za plažu i dodjite

u petak, 15.maja 2009. U 18h

U “Beogradski igrački centar“ (atomsko sklonište u parku),

Proleterskih solidarnosti 71, Novi Beograd, preko puta Hotela IN

na besplatno predstavljanje budućeg tečaja.
Pobedice D... D... D... DECA!
lavica
Kad porastem bicu kosmonaut

Re: OKUPLJANJE MAMA DECE SA DISLEKSIJOM

Postby Bojana » Tue May 19, 2009 11:53 am

Ja tek sada videla ovo obavestenje, pa vidim da sam propustila termin...

O cemu se uopste radi?
Bojana

Postby Ruzica » Fri May 22, 2009 1:51 pm

lavice, prava si lavica! Postajes moj idol :thumbleft:
Zao mi je sto nisam mogla sa sinom doci, jer se jos uvek tesko krecem sa stakama. Nadam se da je bilo dosta roditelja. Pisi nam sta se desavalo. nadam se da ce i meni konacno malo zdravlja udariti na ove moje noge i da cu aktivnije moci da se ukljucim. Znas da mozes racunati na mene :argue:
Ruzica
Kosmonaut u razvoju

Postby lavica » Fri May 22, 2009 10:22 pm

Desilo se svasta i nista, hteli smo da mame se malo opuste, to im treba a joga je ok, a da se klinci druze, ako hoce. Termin je najtezi deo price, to uklopiti sa organizatorima, ali i sa mamama i decom, e to je vec nemoguca misija. Radne plus kucne, majcinske obaveze, plus skola i teninzi, ajd budi pametan pa nadji termin, ni previse kasno ni rano da niko ne moze da stigne da dodje.Da svima odgovara...cik pogodi kad. Od septembra, Boze zdravlja, smislicemo neko vreme. Zato je forum carsko resenje, moze se sesti za komp i u rano jutro i u pola noci, kad svi spavaju i kad je komp slobodan, a i mi da se tipkamo . Zao mi je sto ga malo mama koristi, ponekad imam utisak da pricam sama sa sobom, otvorim novu temu, pa posle odgovorim na nju. :bounce: cast izuzetcima medju mamama, a i tata Jodi, svaka cast :cheers:
lavica

Postby Pink » Fri Nov 04, 2011 2:13 am

Hej mame gde ste,jeste li još tu jer ja bih vam se rado pridružila ali na žalost samo na forumu jer nisam iz Beograda.Ako ste još uvek aktivne javite se i pišite,nadam se da niste odustale i izgubile nadu,jer mi sada treba baš vaša pomoć drugarice i mame.Veliki pozdrav od mene u nadi da ćemo se više ovde družiti! :sunny:
Pink

Postby lavica » Wed Feb 05, 2014 7:53 pm

Tu smo i bili smo sve vreme prisutni na netu, od pre nekoliko godina smo bili vise vise na FB. Imamo dva sajta, imamo i blog na sajtu, imamo i grupu i stranicu na FB imamo i twiter i linkid in i vimeo, ma sve imamo samo jos uvek malo, jako malo aktivnih na netu po pitanju disleksije. :pale:
Jedino ako ne bude opet kao sto sam i pre par godina napisala: pricala sama sa sobom... otvorim temu, pa onda posle nekog vremena napisem nesto i sve tako...
Bilo bi lepse da se ukljuci jos neko :argue:
lavica

Postby Master Yoda » Tue Feb 11, 2014 9:06 pm

lavice, generalno, mnogi forumi koji s=u nekad bili puni ljudi pate od toga... Sta da radimo :(

Mene je sve ovo ponovo jako zainteresovalo kada sam primetio nekek simptome kod sina.

Recimo, vrlo je pametan. medjutim, paznja mu je veoma slaba. Ne moze da se skoncentrise na stvar koju radi u datom momentu, ili na stvar o kojoj govori (pa tada cesto mesa 1-2-3 teme). Kada se opusti, bez problema izbroji (glasom ili na papiru) 1-100, zna da sabere jednostavnije brojeve itd, da speluje slovo reci od 2-3-4 slova itd... Medjutim kada je pod pritiskom, to je mnogo drugacije. Tada, ko ga ne zna, rekao bi da to dete nema pojma ni o cemu niti da je sposoban. To su, naravno, samo mali primeri.
Master Yoda
Site Admin

Postby lavica » Fri Feb 14, 2014 8:47 am

Za pocetak, kako bi bilo da ovo otvorimo kao novu temu da se ne zagubi u vremenski pregazenoj: okupljanje mama na jogi?
To je bilo aktuelno pre par godina i nije zazivelo kako je trebalo, kao ni mnogo toga :angryfire:
Pa da nam sad koncentracija deteta kao tema ne ostane zapostavljena ovde :compress:
lavica

Postby Master Yoda » Thu Mar 13, 2014 10:08 pm

Otvarajte sta god zelite :)
Master Yoda
Site Admin

Return to Opšte teme o disleksiji